Kontaktai Svetainės žemėlapis
Naujienos|Organizacija|Konsultacijos|Pacientų klausimai|Straipsniai|Mokomoji medžiaga|Kontaktai
Enterinio maitinimo centras


Draugija „ Enterinio maitinimo centras“ vienija žmones, kuriems dirbtinis maitinimas neišvengiama kasdienybė, jų artimuosius ir slaugytojus, kuriems dirbtinis maitinimas kasdieninė pareiga, medicinos darbuotojus, kuriems dirbtinis maitinimas kasdieninis darbas, taip pat visus žmones neabejingus šiai problemai.

Pagrindinis organizacijos tikslas, kad visi, kuriems reikalingas dirbtinis maitinimas gautų nemokamą kvalifikuotą pagalbą, nes gyventi nebadaujant yra visų mūsų teisė.

Plačiau apie organizaciją

2012-04-19 Naujiena. EMC draugija turi bendrosios praktikos slaugytoją.“

Nuo šiol EMC draugija turi bendrosios praktikos slaugytoją. Slaugytoja padeda slaugos klausimais. Konsultuoja ir pamokina kaip maitinti enteriniu ir paraenteriniu būdu namų sąlygomis. Gali atykti į namus Kaune ir Kauno rajone. Telefonas pasiteiravimui 8 614 33954

2011-09-14 Internetinės vaistinės startas! www.emcvaistine.lt

Apsilankykite EMC internetinėje vaistinėje, kurią galite pasiekti adresu www.emcvaistine.lt. Čia jau galite įsigyti enterinio maitinimo mišinių ir papildų.
Nuolat plečiame prekių asortimentą, todėl jei nerandate jus dominančios prekės ar produkto - skambinkite vaistinės informaciniu telefonu arba rašykite elektroninį laišką.
Prekės pristatomos į namus arba į artimiausią Lietuos pašto skyrių.
Perkant daugiau kaip už 50 Lt, Kauno miesto ribose pristatymas nemokamas.

2010-11-09 Atnaujinta skiltis „Mokomoji medžiaga“

Skiltyje „Mokomoji medžiaga“ nuo šiol galite rasti įkeltą paskaitą apie skausmą lietuvių kalba, taip pat apie vietinę ir regioninę nejautrą anglų kalba bei kitų paskaitų įvairiomis medicininėmis temomis.

2010-06-10 EMC draugija gali paskolinti dvi automatines enterinio maitinimo pompas

EMC draugija turi dvi automatines enterinio maitinimo pompas ir galėtų jas paskolinti. Galima kreiptis šiuo telefonu - 8 686 11190 arba rašyti el. paštu - konsultacija@emcdraugija.lt.
Automatinė Enterinio maitinimo pompa CompatAutomatinė Enterinio maitinimo pompa Kangaroo

2010-08-22 Dažniausios enterinio maitinimo komplikacijos ir būdai kaip jų išvengti

Skiltyje „Mokomoji medžiaga“ nuo šiol galite rasti įkeltą failą, kuriame aiškinama, kaip spręsti dažniausias enterinio maitinimo metu atsirandančias komplikacijas. Komplikacijų srendimo algoritmą galite parsisiųsti čia. Parsisiųsti

2010-06-10 Susitikimas su slaugos ir palaikomojo gydymo įstaigų atstovais

Gegužės 28 dieną vyko Eterinio Maitinimo Centro draugijos rengtas susitikimas su Kauno apskrities slaugos ir palaikomojo gydymo įstaigų atstovais. Susitikimo tikslas buvo pristatyti Eterinio Maitinimo Centro draugiją, padiskutuoti apie visiems aktualius klausimus bei išgirsti susitikimo dalyvių pasiūlymus EMC draugijai. Daugiau

2009-12-28 Skiltis mokomoji medžiaga pasipildė nauja mokomąja medžiaga

Skiltyje „Mokomoji medžiaga“ rasite daugybę informacijos ivairiomis su chirurgija susijusiomis temomis. Nors pateikta informacija skirta su medicina giliau susipažinusiesiems, tačiau ir paprastas šio internetinio puslapio lankytojas ras įdomios informacijos.

2009-11-14 Nauja mokomoji medžiaga

Siūlome daugiau sužinoti apie žaizdų gyjimo procesą bei žaizdų priežiūrą, stomas ir chirurginių ligonių mitybą.

2009-11-09 Parenterinio maitinimo produktai

Tinklapio lankytojų prašymu pateikiame informacija apie parenterinio maitinimo mišinius.

2009-07-12 Atsisiųskite leidinį "Enterinio maitinimo pagrindai" (PDF versija)
Enterinio maitinimo pagrindai

Šiame nedidelės apimties leidinyje pateikiame glaustą ir koncentruotą informaciją apie dirbtinį maitinimą: EM ir PM skyrimo indikacijas, maitinimo mišiniai, jų savybes ir vartojimo ypatumus. Atsisiųsti galite čia ...

2009-07-07 Dažniausiai užduodami klausimai

Konsultuodami esamus ir būsimus pacientus dažnai susiduriame su panašiais klausimais - sutraukėme atsakymus ir pateikiame Jums Dažniausiai užduodamų klausimų srityje.

2008-02-26 Greita konsultacija el. paštu

Kviečiame pasinaudoti galimybe konsultuotis dirbtinio maitinimo, slaugos ir kitais klausimais el. paštu - konsultacija@emcdraugija.lt. Į visas užklausas nedelsdami pateiksime atsakymus!

    2007© Enterinio maitinimo centras - pelno nesiekianti draugija. Visos teisės saugomos.