Kontaktai Svetainės žemėlapis
Naujienos|Organizacija|Konsultacijos|Pacientų klausimai|Straipsniai|Mokomoji medžiaga|Kontaktai
Enterinio maitinimo centras


Draugija „ Enterinio maitinimo centras“ vienija žmones, kuriems dirbtinis maitinimas neišvengiama kasdienybė, jų artimuosius ir slaugytojus, kuriems dirbtinis maitinimas kasdieninė pareiga, medicinos darbuotojus, kuriems dirbtinis maitinimas kasdieninis darbas, taip pat visus žmones neabejingus šiai problemai.

Pagrindinis organizacijos tikslas, kad visi, kuriems reikalingas dirbtinis maitinimas gautų nemokamą kvalifikuotą pagalbą, nes gyventi nebadaujant yra visų mūsų teisė.

Plačiau apie organizaciją

2010-06-10 Susitikimas su slaugos ir palaikomojo gydymo įstaigų atstovais

Gegužės 28 dieną vyko Eterinio Maitinimo Centro draugijos rengtas susitikimas su Kauno apskrities slaugos ir palaikomojo gydymo įstaigų atstovais. Susitikimo tikslas buvo pristatyti Eterinio Maitinimo Centro draugiją, padiskutuoti apie visiems aktualius klausimus bei išgirsti susitikimo dalyvių pasiūlymus EMC draugijai.

Susitikimą pradėjo EMC draugijos prezidento Povilo Bradulskio pranešimas, kuriame jis pristatė draugijos veiklą, tikslus ir išsikeltus uždavinius, apžvelgė jau nuveiktus darbus. Susitikimo dalyviai pasidalino pamąstymais apie tai, ko tikisi iš draugijos ateityje. Toliau sekė diskusija su docentu Sauliumi Bradulskiu apie eterinio ir paraenterinio maitinimo subtilybes ir niuansus, kurie pasitaiko kasdieninėje praktikoje. Vėliau Fresenius Kabi atstovė pristatė paraenterinio maitinimo trijų kamerų mišinius.

Išgirdome pasisakymų, kad trūksta praktinių seminarų enterinio ir paraenterinio maitinimo srityje, nes žinoti teoriškai ir mokėti tai pritaikyti praktikoje yra du skirtingi dalykai. Pasistengsime ateityje užpildyti šią spragą.

Renginio organizatoriai:
- EMC draugijos prezidentas Povilas Bradulskis
- Doc. Saulius Bradulskis

Dalyviai:
- Garliavos slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė - Tomas Maleckas.
- Kauno slaugos ligoninė - Direktorė Rita Kabašinskienė, pavaduotoja slaugai Laimutė Rožukienė.
- Kauno Raudonojo Kryžiaus palaikomojo gydymo ir slaugos Ligoninė - direktorė Stanislava Jancevičienė, slaugos administratorė Dalytė Keliauskaitė.
- Vilkijos slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė - slaugos administratorės Regina Subačienė ir Danguolė Marmienė.

Atgal

    2007© Enterinio maitinimo centras - pelno nesiekianti draugija. Visos teisės saugomos.